METAL ETİKET HİZMETLERİMİZ

Metal Etiket, bir üründe göze çarpan en önemli detaydır. Ürünün markası ve yapısı gibi özelliklerinin, markanın ve/veya şirketin kimlik bilgilerinin de öne çıkarıldığı metal etiketler öteki yandan bir reklam özelliği taşır. Bir ürünün uzun ömürlü olması önemlidir, ancak buna paralel olarak metal etiketinin de aynı ömre sahip olması gereklidir. Bu sebeple çeşitli ebat ve kalınlıklarda üretilmekte olan metal etiketler, kırılgan bulunmayan, ısıya dayanıklı, her tür hava şartlarında boyası ve yazıları akmayacak şekilde üretilir.

Ürün üstünde uzun seneler sizi tanıtmaya ve kalıcı olarak reklamınız yapmaya sürecek olan metal etiketlerinizin tasarımları dalında uzman çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Metal etiketlerinizi gerek sayısı ve özelliği bakımından, gerekse kalite ve zamanında teslim konularında en iyi hizmeti vererek, siz müşterilerimizin istek ve arzularına en uygun biçim de üretiyoruz.

MATBAA DİJİTAL BASKI ETİKET VE PROMOSYON

Matbaa, dijital baskı promosyon ürünleri ve tüm etiket çeşitleri ile ilgili taleplerinizi uygun fiyatlarla ve yüksek kaliteyle karşılıyoruz. Bilgi almak yada sipariş için bize ulaşınız. Tüm taleplerinizi karşılamaktan mutluluk duyarız.