DİJİTAL BASKI HİZMETLERİMİZ

Matbaa tekniğinde kullanılan film, kalıp gibi unsurların ortadan kaldırılmasıyla dijital olarak çekilmiş bir fotoğrafın yada taranmış bir resmin bilgisayar yardımı ile uygun programlarda metin, grafik, çizim v.b. gibi görselin hazırlandıktan sonra dijital baskı makinaları yardımıyla doğrudan baskı malzemeleri ( Vinil, Folyo, One Way Vision, Mesh, Canvas, Cast folyo  vs.) üzerine basılması işidir.

1) Dış Mekan (Outdoor ) Dijital Baskı

Dış ortamlara dayanıklı boya ve baskı malzemesi ile üretilen görseller min 2 yıl – 5 yıl içerisinde (güneş ışığına direk maruz kalma durumuna göre değişkenlik göstermektedir.) kalıcılık sunar. Sudan etkilenmez, silinebilir ve temizlenebilir, yalnızca solvent türü kimyevi malzemeler ile hasar görür.  Görsellerinizi üzerine kaplanacak laminasyon kaplamalar ile çizilmeye karşı da koruyabilirsiniz. 

dijital baskı

Yeni teknoloji ürünü baskı makinalarında kalite problemi de artık yoktur, iç mekan baskı kalitesinde baskılar alabilirsiniz.

2) İç Mekan (indoor ) Dijital Baskı

İç mekan dijital baskıların en büyük farklılığı sunmuş olduğu yüksek kalitedir. Sudan yada nemden etkilenebilir ve güneş ışığı renklerin solma süresini maalesef hızlandırır. İç ortamda kullanılacak, çevreci ve yüksek kaliteli görseller için tercih edilmelidir.

3) UV Baskı

Direk güneş ışığına maruz kalan görsellerinizde dış ortam koşullarında yıpranmaya, solmaya, kimyevi malzemelere karşı dayınımlı olmasını istediğiniz görselleriniz için tercih edilmelidir. Boya teknolojisi ile özel baskı malzemesine ( folyo vs ) ihtiyaç duymadan direk olarak malzemenin ( Aluminyum, Saç, Tahta, Cam,Plexi, Dekota, Fotoblok vb ) üstüne baskı yapılabilir.

MATBAA DİJİTAL BASKI ETİKET VE PROMOSYON

Matbaa, dijital baskı promosyon ürünleri ve tüm etiket çeşitleri ile ilgili taleplerinizi uygun fiyatlarla ve yüksek kaliteyle karşılıyoruz. Bilgi almak yada sipariş için bize ulaşınız. Tüm taleplerinizi karşılamaktan mutluluk duyarız.