damla matbaa

HAKKIMIZDA

Firmamız matbaa piyasasında yeminli matbaa olarak bilinen Maliye Anlaşması ile her sene yüzlerce fabrikanın Resmi evrak basımını üstlenmekte ve Resmi evrakları  tüm Ankara genelinde servis yapmaktadır. Matbaamız özgün dijital baskı makine parkuru ile kaliteli hizmet sunmakta, kartvizit, düğün davetiyesi, nişan davetiyesi, sünnet davetiyesi, broşür, afis ve fabrikaların kesintisiz kullandığı matbuu formlar en fazla hizmet verdiği ürün çeşitlerindendir.

Ofset baskı tekniği tüm ayrıntıları ile kullanan matbaamız, günlük hayatın ve iş hayatımızın vazgeçilmezi olan kağıtları en iyi şekilde işleyerek, antetli kağıt, diplomat zarf, A4 zarf, pencereli zarf, broşür, afis, davetiye, katalog, el ilani, etiket haline getirmekte ve pek çok işletmenin promosyon olarak dağıttığı bloknot, küp blok ve spiralli bloknot üretmektedir.

Promosyon bolümünde bulunan şirketimiz, binlerce çeşit promosyon ürünü ile size hizmet vermekte, kalem, çakmak, duvar saati, ajanda, takvim, masa takvimi, gemici takvimi, dört yaprak takvim, blok takvim, duvar takvimi, 365 günlük takvim, çanta, ajanda, fihrist, cep takvimi gibi çeşitleriyle piyasa da kendine yer edinmiştir.

Müşteri merkezli, çevreye duyarlı, yenilikçi, mükemmeliyetçi iş anlayışıyla fark yaratan, hizmet süreçlerini, kaliteli iş gücü ve şeffaf yönetim yaklaşımıyla misal bir çalışma ortamında sürdüren, sürekli gelişime yönelik yatırımları ve güçlü altyapısıyla faaliyette bulunduğu sektörlere öncülük eden, kurumsal gelişimimizi devamlı kılan güçlü finansal yapımızla hizmetinizdeyiz.

Faaliyet alanlarımıza öncülük etmemizi sağlayan yatırım anlayışımız, bilgi ve deneyime dayalı uzmanlığımız, faaliyet alanlarımızdaki bütün tüketici ihtiyaçlarına yanıt veren geniş ürün ve hizmet yelpazemiz, her çeşit ihtiyacına uygun çözümler ürettiğimiz geniş müşteri portföyümüz, müşterilerimizle birebir iletişim kuran geniş satış ağımızla Türkiye’nin her tarafına hizmet götürüyoruz.

Geniş kargo olanaklarımız, öncü uygulamalarımızı hayata geçiren kaliteli insan kaynağımız, çalışma ilkelerimiz ve iş etiğine bağlılığımızdan kaynaklanan güvenilirliğimiz, müşteri hoşnutluğunu kesintisiz kılan kalite anlayışımızla, sahip olduğu tüm bu özelliklerle, ekonomiye, topluma, çalışanlarına değer yaratmaya devam edecektir.

MATBAA DİJİTAL BASKI ETİKET VE PROMOSYON

Matbaa, dijital baskı promosyon ürünleri ve tüm etiket çeşitleri ile ilgili taleplerinizi uygun fiyatlarla ve yüksek kaliteyle karşılıyoruz. Bilgi almak yada sipariş için bize ulaşınız. Tüm taleplerinizi karşılamaktan mutluluk duyarız.